Tänaseks oleme Jekaterinaga (Katja) Keenias olnud 22 päeva. Treeninglaager on kulgenud hästi. Kõik treeningud on tehtud suuremate tõrgeteta ja meie tervised on korras.
Too nimega külalistemaja, kus elame, mahutab kokku 14 külalist. Siin on eestlased aastast 2008 ööbinud 40 korda. Kokkulepetest kinnipidamise, aususe, abivalmiduse ning rahuliku iseloomu tõttu on eestlased siin lugupeetud. Meil on oma hinnakiri, saame parimad toad, isegi külalistemaja reklaamtahvel on eestlaste logoga. Ükskord kui Katjaga külavahel jalutasime, nägin üht tüdrukut näpuga Katja suunas näitamas. Ta tundis Katja Too reklaamlogo järgi ära.
Reklaamtahvlit illustreerivad Harry, Laura ja Katja

Kuna väikeküla Iten on nii kohalike kui välismaiste tippsportlaste seas aastaringselt populaarne, siis külalistemajad on alati rahvast täis. Seekordses treeninglaagris jagame külalistemaja koos nelja Itaalia ja nelja Hispaania tippjooksjaga. Kui meie külalistemaja sportlased esindaksid kõik Eesti riiki, siis oleks Eesti üks Euroopa tugevamaid jooksuriike.
 
Too külalistemaja elanikud koos kohalike lastega
Kahjuks on Too välismaised elanikud külalapsed ära hellitanud. Iga kord kui väravast välja astun või koju tulen, siis on vähemalt kümmekond last, kes küpsist paluvad. Viimasel ajal on laste soovid suurenenud. Eile küsis üks laps minu käest sokke, teine käekella. Kui ma kõik nende palved kuulda võtan, siis ma naasen Eestimaale täitsa paljalt.
Itaallane koos lastega