Pühapäeval toimunud Philadelphia poolmaratonil lõpetasin kõrgetasemelises seltskonnas kahekanda kohaga ning ajaks märgiti 1.04.23. Distantsi esimesed kümme kilomeetrit läbisin ajaliselt 29.48. Kuni sinnamaani liikusin koos juhtgrupiga, kuid jõeäärt mööda ülesvoolu joostes minu tempo juhtgrupiga võrreldes natuke rauges. Selles mängis oma osa seedehäired. Trass iseenesest lubas kiiret jooksu ning hea ilma ning päeva korral võiks seal kiireid aegu joosta. Sellel korral eelkõige ilma tõttu jooksid kõik eliitjooksjad endale seatud eesmärkidest 1 – 1.5 minutit aeglasemalt. Suures plaanis täitis võistlus edukalt Doha maailmameistrivõistlusteks valmistusel oma rolli.

Pildil Andrew Epperson ja Grant Fischer ning muidugi ka George Washington hobusel. Andrew esindab USA koondist Doha maailmameistrivõistlustel ning Grantiga oleme USAs korduvalt koos võistelnud. Sellel korral õnnestus mul mõlemat meest edestada.

 

Reis ise oli omaette seiklus, sest USA idarannikuga on minu varasemad kokkupuuted kasinad. Suure linna helid, mustus, kirev elu hõivasid kõik minu meeled. Colorado linnad on selle kõrval ikka puhkus küll. Jätkan oma treeninguid Colorados kuni Doha maratonini, mis toimub 5. oktoobril.

Vaade Philadelphia linnale Ben Franklini sillalt.

Tulemused on SIIN.