Viibin praegu Dublinis, Iirimaal. Siin toimuvad kergejõustiku võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused. Minu ülesandeks on esindada Eesti koondist 5000 m ja 3000 m jooksudes.

Täna sain 5000 m jooksuga ühele poole. Oli tore lahing! Pikka lugu lühikeseks tehes – lõpetasin teise kohaga. Olen tulemusega rahul, sest andsin oma parima, et võita. Minust ettepoole jäi minu Belgiast pärit sõber Bashir Abti. Kaotasin talle tulises lõpuheitluses 0.75 sekundiga.
Võistluse esimesed kaks kilomeetrit sõrkisin grupi eesotsas, keegi ei tundnud huvi tugevast jooksutempost. Võistluse kulminatsioon toimus 3 ringi enne lõppu kui võtsin jooksu juhtimise enda kätte ning tõmbasin rivi sirgeks. 600 m enne lõppu lasin iirlase, belglase ja rumeenlase endast mõõda. 300 m enne lõppu vajutas Bashir gaasi põhja. Mõõdusin teistest ning jooksin talle järgi. Viimases kurvis oli lootus ta kätte saada, aga lõpusirge tuul ei lubanud tempot enam tõsta. Nii saavutasingi 12 riigi konkurentsis teise koha.