Eesti kergejõustikukoondis sai Kreetal hakkama suure saavutusega, kui jäi püsima Euroopa meeskondlikel meistrivõistlustel esimesesse liigasse. Pinget jagus lõpuni, sest kokkuvõttes edestasime liigast välja langenud leedulasi kõigest ühe punktiga, saavutades 10. koha.

 

Pildi tegi kolmekordne kümnevõistluse maailmameister Tomáš Dvořák.

 

Ei näinud koondislast, kes poleks tahtnud anda oma parimat. Iga meeskonnale toodud punkt oli ääretult oluline, iga koondislane väärtuslik! 
Spordimehelik on tahta rohkem, kuid kõik pole alati enda kätes. Kes oleks teadnud, et teatenaiskonna rajamärgistus puudub, 5000 m jooksule lisatakse ring, tablood ning stardinimekirjad eksitavad või vigastus tervitab enne etteastet.
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi koosseis Eesti koondises. Pildilt on puudu värske Eesti 4×400 m rekordiomanik Rivar Tipp ja 3000 m jooksja Heleene Tambet.
Emotsioonid ja üllatused on spordi lahutamatu osa. Kes võinuks arvata, et Tanel Laanmäe võidab võistluse MMi normiga. Kes võinuks arvata, et jääme liigasse püsima kõigest 1-punktise eduga leedukate ees, olles enne viimast ala mitu punkti taga?
Tähelepanuväärse töö tegi ära tiimi juht Marko Aleksejev. Tema kannatlikkus, abivalmidus ja kompe