Laupäevalvõistlen Euroopa 10 000 m karikavõistlusel (European Cup 10 000 m). Võidujooks toimub Londonis, Parliament Hill staadionil. Võistlust nimetatakse veel “Night of the 10 000 m PBs”. Kokku osaleb võistlusel 134 jooksjat – 69 meest ja 65 naist. B jooksu start antakse Eesti ajajärgi kell 22.00.
Night of the 10 000 m PBs
Minu võistluse essmärki on hästi kirjeldanud treener Mark Misch: “Tiidreku peamine eesmärk on sel hooaja Doha maailmameistrivõistlustel hästi esineda ja kogu laiem fookus on sellel. Aga tahtsime sel suvel maratoni-spetsiifilistele treeningutele ka mingit vaheldust ja Euroopa karikavõistlused sobisid selleks hästi. Ta pole 10 000 meetrit staadionil väga palju jooksnud ja see on hea võimalus, et isiklikku rekordit parandada. Tiidrek on heas vormis ning Londoni võistlus on suurepärane võimalus seda testida,”
Heathrow lennujaamast toodi mind võistluspaika Teslaga. Väidetavalt olin taksojuhi esimene klient tema 100 000 euroses töövahendis.
Peale edukat aprillikuist Hannoveri maratoni olen treeninud Eestis.Viimase paari kuu jooksul olen võistelnud mõnel Eesti mõõduvõtul. Täpsemalt R