INIMSÜDAMES ON PALJU KAVATSUSI, KUID JUMALA NÕU SAAB TEOKS!

Monday, 7 July 2014

Mitteametlikud olümpiamängud


Võistlesin 5. juuli Belgias 1500m jooksus. Nädalapäevi varem osalejaid vaadates, ei suutnud ma oma silmi uskuda. Oma isikliku rekordiga olin nimekirjas alles 30. Seetõttu mahtusin alles B jooksu. Taseme poolest võib julgelt võrrelda seda olümpiamängudega. Korraga nii palju maailma parimaid jooksjaid ühel võistlusel.

Uskumatu stardinimekiri

Mõnes mõttes valmistas see mulle pisut meelehärmi kuna oleks eelistanud võistleda kõige kiirematega. Sellisel juhul polnuks muud teha kui lihtsalt grupi lõpus teistele järgi joosta. B jooksus aga olid kõik minu tasemel mehed. Seal pidi kontrollima, et tempo oleks sobiv.

Emotsionaalselt olin valmis kiireks jooksuks, seetõttu võtsin kohe alguses positsiooni „jänese“ järgi. Kahjuks pidin selle positsiooni saavutamiseks liialt palju tööd tegema kuna stardirüseluses koperdasin sedavõrd, et pidin korraks käe maha panema. Hea, et päris kõhuli ei käinud. Seejärel järsk kiirendus ning kiire esimene ring. Lõpus maksin kiire alguse tõttu lõivu ning lõpetasin oma jooksu kuuendana. Hoolimata sellest saavutasin uue hooaja tippmargi 3.40.51. Minu isiklik rekord, mis on ka rahvusrekord, jäi kõigest kahe sekundi kaugusele.
Tänaseks on minu kümne 1500m jooksu keskmine tulemus 3.40.05. Ootan põnevusega, millal saan selle numbri alla 3.40. Minu järgmine võistlus toimub 11. juuli Iirimaal. Seal jooksen 3000m. Võistluse info on SIIN

No comments:

Post a Comment